Dalyvauti kviečia „Mylimiausio šeimos verslo“ konkursas

Back

Esate jaunas ir drąsus šeimos verslas arba pažįstate tokių verslų? Tuomet kviečiame dalyvauti „Mylimiausio šeimos verslo“ konkurse!

Apie 3 daugiausiai „like“ surinkusius šeimos verslus lrytas.lt žurnalistai parengs straipsnius su fotoreportažais ir jie taip pat bus nominuoti „Verslo genas“ apdovanojimuose, kurių metu vienas iš verslų bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu“. Konkurso sąlygos žemiau arbawww.vm.vu.lt/versli-seima-2019

Versli šeima“ iniciatyva, gyvuojanti jau ketvirtus metus, siekia skatinti šeimų verslumą. 2019 metais aplankėme net tris Lietuvos miestus! Pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui,

taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslus ir jų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje. Verslo pusryčiai susilaukė didelio dėmesio tiek iš savivaldybių atstovų, tiek iš smulkaus ir vidutinio verslo, todėl kviečiame dar kartą susiburti renkant „Mylimiausią šeimos verslą“!

KONKURSO SĄLYGOS DALYVIAMS:

  • Iki rugsėjo 1 d. atsiųskite el. paštu info@vm.vu.ltarba į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos „Facebook“ paskyrą nuotrauką tema „1 sekundė mūsų šeimos verslo“ ir papasakokite įsimintiniausią Jūsų šeimos verslo patirtį!
  • Rugsėjo 3 d. pasidalinsime dalyvių nuotraukomis ir istorijomis VU Verslo mokyklos Facebook’opaskyroje
  • Daugiausiai LIKE surinkę trys šeimos verslai bus pakviesti į „Versli šeima 2019“ šventinę vakarienę Vilniuje rugsėjo 27 d. ir bus nominuoti „Lietuvos ryto“ organizuojamuose „Verslo genas“ apdovanojimuose, kurių metu vienas iš verslų bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu“.

„Verslo genas“ –  Lrytas.lt organizuojamas projektas, kurio metu apdovanojami drąsus, jauni verslai iš visos Lietuvos. 

Dalyvių laukiame iki rugsėjo 1 d. Balsavimas vyks iki rugsėjo 19 d. 24:00 val., o tris nominantus paskelbsime rugsėjo 20 d.

PRIZAS, KURIS ATITEKS TRIMS NOMINANTAMS:

  • Lrytas.lt žurnalisto parengtas straipsnis ir fotoreportažas
  • Informacija yra dalinamasi Facebook‘e Lrytas.lt „Verslas“ sraute
  • Dalyvavimas „Verslo geno“ rinkimuose
  • Partnerių dovanos

Nekantraujame pamatyti, kaip atrodo akimirka iš Jūsų šeimos verslo!

VERSLI ŠEIMA 2019“ ŠVENTINIS RENGINYS rugsėjo 27 d.

Nepraleiskite progos dar kartą susiburti rugsėjo 27 d. į „Versli šeima 2019“ šventinį renginį Vilniuje, kurio metu paskelbsime tris nominantus, kurie toliau kovos dėl „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas“. 

Renginio metu išgirsime pranešimą apie dirbtinį intelektą, prie vaišių stalo dalinsimės idėjomis ir turėsime išskirtines sąlygas užmegzti naujų verslo pažinčių.

Bilietus į renginį galite įsigyti:  tickets.paysera.com/lt/event/versli-seima-2019-sventinis-renginys

Dalis surinktų pinigų bus skirti „Verslumo akademijai 2020“ –  mokymasis visą gyvenimą programai/projektui, kurio tikslas skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais. Viso projekto metu su vaikais dirba patyrę lektoriai, verslo lyderiai, kurie projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose. Atvykite į renginį ir padovanokite bilietą vaikui iš socialiai remtinos šeimos į „Verslumo akademiją 2020“ projektą. Padėkime vaikams išlaisvinti savo idėjas – investuodami į vaikus, kuriame Lietuvos ateitį!

Ieškau darbo Darbdaviams