Skelbiamas Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programos projektų finansavimo konkursas

Back

Konkurso tikslas – skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų kūrimąsi ir plėtrą, verslo aplinkos gerinimą, investicijų pritraukimą, užimtumo ir investicijas į žmogiškuosius išteklius Utenos mieste ir rajone.


Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programos projektų finansavimo tvarkos aprašas su priedais.


Projektų paraiškos (paraiškos forma) su pridedamais dokumentais teikiamos elektroniniu būdu info@utena.lt arba registruojamos Utenos rajono savivaldybės administracijos priimamajame (Utenio a. 4, 103 kab.) iki š. m. birželio 21 d. 17.00 val.  Taip pat paraiškas galima pateikti per Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą (www.epaslaugos.lt, pasirinkti: Utenos rajono savivaldybės administracija, sritis - „Kita“). Teikiant paraišką el. būdu, paraiška kartu su pridedamais dokumentais turi būti viename faile (PDF formatu). Pateikimo reikalavimų neatitinkantys prašymai bus grąžinami tikslinti.


Konsultacijas teikia VšĮ Utenos verslo informacijos centras, Bažnyčios g. 1, Utena, tel. 8 696 20026. Detalesnę informaciją suteiks Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Audronė Žemaitienė (tel. 8 389 48342, el. p. audrone.zemaitiene@utena.lt). 

Ieškau darbo Darbdaviams