Renginiai mokesčių klausimais. Utenos apskritis.

Grįžti

Renginiai mokesčių klausimais 

Utenos apskritis

 

Renginio tema: GPMĮ, PMĮ ir NTMĮ pakeitimų, nuo 2018-01-01, apžvalga.

Renginio data: 2018-02-08.

Renginio laikas (nuo-iki): 10:00-12:00.

Renginio vieta: Utenos verslo informacijos centras, Bažnyčios g. 1, Utena.

Tikslinė grupė: Fiziniai ir juridiniai asmenys.

Renginio tikslas: Seminaro metu bus paaiškintos gyventojų gautų pajamų apmokestinimo nuostatos, taikomos nuo 2018-01-01, taip pat paaiškinti Pelno mokesčio įstatymo ir Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pakeitimai, taikomi apskaičiuojant pelno ir nekilnojamojo turto mokesčius už 2018 ir vėlesnius metus.


Renginio tema: Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas, jo apmokestinimas PVM. Nenuosavo ir nuosavo pastato esminio pagerinimo apmokestinimas PVM.

Renginio data: 2018-02-28.

Renginio laikas (nuo-iki): 10:00-12:00.

Renginio vieta: Utenos verslo informacijos centras, Bažnyčios g. 1, Utena.

Tikslinė grupė: Fiziniai ir juridiniai asmenys.

Renginio tikslas: Paaiškinti, kuriais atvejais ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas tampa PVM objektu, kaip apskaičiuojamas PVM mokėtojo pasigaminto ilgalaikio materialiojo turto PVM, kada šis apskaičiuotas PVM gali būti įtrauktas į PVM atskaitą, kaip apmokestinamas.

Į renginius prašome registruotis iš anksto:

  • internetu, Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapio vmi.lt skyrelyje, kur skelbiama informacija apie visoje Lietuvoje Valstybinės mokesčių inspekcijos organizuojamus renginius,
  • 1882 arba +370 5 255 3190.

Renginiai nemokami, juos organizuoja Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamentas.

Ieškau darbo Darbdaviams