Justė užsiima kūrybine veikla: gamina išskirtinio dizaino šviestuvų gaubtus bei restauruoja senus, šiems suteikdama naują gyvenimą ir taip juos paversdama svarbiu, dėmesį traukiančiu namų akcentu.

„Idėja gaminti gaubtus atsirado iš didelio noro kurti, smalsumo bei aistros seniems, laiko nugludintiems daiktams. Lankantis antikvariatuose, sendaikčių parduotuvėse bei mugėse kilo mintis seniems šviestuvams duoti antrą gyvenimą. Dažnai šviestuvo pagrindas yra gražus, originalus, o gaubtas – senas, suplyšęs, atrodantis liūdnai. Taip gimė idėja išmokti gaminti gaubtus šviestuvams bei atkurti buvusią viso šviestuvo didybę. Iš pradžių gaubtus naujinau sau, paskui draugams, o dabar nuolat plūsta užklausos iš klientų, kurie nori restauruoti turimą gaubtą arba nusipirkti naują, unikalų, pagamintą tik jų namams“, – sako Justė.

Jei dar niekada nesusimąstėte, kaip labai namus gali papuošti tinkamo dizaino šviestuvas, užsukite pas mus ir patys tuo įsitikinsite. Šviestuvų gaubtus rasite atnaujintoje stiklinės prekyvietės studijoje Kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“ pirmame aukšte.

Su Juste galėsite pasimatyti kiekvieną šeštadienį nuo birželio 4 dienos. Ateityje planuojamos gaubtų restauravimo bei kūrimo dirbtuvės, taip pat į studiją siekiama pritraukti ir kitų Utenos miesto kūrėjų, norinčių pristatyti savo rankų darbo produkciją.